100 ідей для дитячого клубу

100 ідей для дитячого клубу
Автор: Джен Дайєр
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 315
ISBN:
Артикул:
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2)
62,00 грн.

Ви давно мрієте відкрити дитячий християнський клуб, але не знаєте, з чого почати? У цій книзі ви знайдете безліч порад щодо діяльності такого клубу. У ній обговорюються організаційні питання, подаються ідеї щодо проведення клубних зустрічей, які включають в себе різноманітні ігри, творчі заняття з малювання, ліпки, конструювання, а також роботу з тістом. Діти залюбки співатимуть, слухатимуть історії, прийматимуть участь у сценках, які ви розробите за допомогою скарбнички ідей, поданих на сторінках цієї книги.

Рейтинг Издательств

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

христианск фонд издательство рука допомоги
5

Предпечатная подготовка: перевод, редактирование, дизайн, верстка. Печать: книг, журналов, рекламн.материалов. Послепечатная работа: реализация продукции в христ.магазинах Украины и России.

5

"Свічадо” — найбільше релігійне видавництво України,
що видає та розповсюджує книжки богослужбової, катехитично-педагогічної, науково-популярної літератури на духовну тематику.

Наши партнеры