Де Бог, коли боляче?

Де Бог, коли боляче?
Автор: Филипп Янси
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 295
ISBN:
Артикул:
0
Ваша оценка: Нет
88,00 грн.

ЯКЩО Є ЛЮБЛЯЧИЙ БОГ, ТОДІ ЧОМУ...?

Ви не раз чули це запитання, і, можливо, задавали його самі.

Як би ви його не закінчили, в його основі лежить проблема болю.
Невже це Бог посилає страждання? Невже Він розпоряджається нещасним дитинством, керує катастрофами реактивних літаків, закручує торнадо? Чи може, він просто заводить рушійну пружину світу і тепер сидить собі й здаля спостерігає?

В цій книзі, яка завоювала “Золоту Медаль” публіцистики, Філіп Янсі показує Бога, Який аж ніяк не примхливий і не байдужий.  Використовуючи приклади з Біблії і з власного досвіду, Янсі розглядає біль – фізичний, емоційний і духовний – і допомагає нам зрозуміти, чому ми страждаємо. Книга  “Де Бог, коли боляче?” промовляє до тих, для кого життя інколи просто не має сенсу. Вона також допоможе оснастити тих, хто хоче достукатися до людини, якій боляче, і але просто не знає, що сказати.

«Я закінчив її (цю книгу) з відчуттям, що прочитав серйозний класичний твір. В ній досліджуються такі аспекти болю, яких ніколи не торкається К.С. Льюіс».

Вільям Дж. Петерсен.

ФІЛІП ЯНСІ працює головним редактором в журналі “Християнство Сьогодні”. Він написав дванадцять книг, які отримали нагороду “Золота Медаль”; ще дві нагороди “Книга Року” отримали його книги “Що такого дивовижного у милості?” та “Ісус, якого я ніколи не знав”. Чотири його книги продані тиражем більше одного мільйона примірників кожна. Його останньою книгою є “Молитва: чи вона щось змінює?” Він зі своєю дружиною мешкає в Колорадо.

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

Видавництво "Смірна"
5

Наши партнеры