Півники

Півники
Издательство: Видавництво "Смірна"
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 16
ISBN:
Артикул:
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 vote)
15,00 грн.

Книжка "Півники" призначена для дошкільного та молодшого шкільного віку.

В цієї історії ви познайомитесь з двома півниками, які мали добри наміри - кожного ранку співати славу Творцю. І це було так до того, поки вони не зустрілися на вузькому мосту, і ніхто не захотів іншому уступити дорогу. Вони почали возносити кожний себе, принижуючи іншого, щоб той уступив йому дорогу.

"Який ти, друзяко, нахабний однак! Чи знаєш, що я є великий співак! Дзвінкий маю голос, і сильний він теж - Такого в окрузі у нас не знайдеш. Лишень заспіваю - і все оживає, Мій голос Творця краще всіх прославляє. І голосно, й чисто співаю для Бога, Тому краще ти уступи-но дорогу!" "Та чув я твій голос співця-молодця! Повір, своїм писком, я краще співаю! Не стій на шляху! Чуєш, я вимагаю!"

Але в цій час той дорогою поспішав дідусь, який почув їх розмову і розповів ім на тему їх спору історію із Біблії, почувши яку півникам стало дуже соромно за свою поведінку.

Прочитай в цій книжці, що вони почули від дідуся.

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

христианск фонд издательство рука допомоги
5

Предпечатная подготовка: перевод, редактирование, дизайн, верстка. Печать: книг, журналов, рекламн.материалов. Послепечатная работа: реализация продукции в христ.магазинах Украины и России.

Наши партнеры