Повернення до життя (комплект з 2 книг)

Повернення до життя (комплект з 2 книг)
Автор: Джон Бейкер
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 239
ISBN:
Артикул:
0
Ваша оценка: Нет
210,00 грн.

Курс оздоровлення і реабілітації "Повернення до життя"

Програма складається з трьох книг - посібника для лідерів, підручника для учасника групи та окремої збірки проповідей пастора Ріка Уорена. На сьогоднішній день вийшла друком російська та українська версії курсу "Возвращение к жизни".

Безперечно, усі чули фразу "час лікує рани". На жаль, це не так. За словами пастора церкви "Седдлбек" Ріка Уорена, часто доводиться спілкуватися з людьми, які все ще страждають від болю, заподіяного їм тридцять чи сорок років тому. Нерідко час лише погіршує ситуацію. Невиліковні рани гнояться і розносять інфекцію по всьому тілу. Якщо проблема не вирішена, час лише посилює біль.

Програма "Возвращение к жизни" доктора Джона Бейкера розрахована саме на те, щоб допомогти людям подолати їхні болі, позбутися шкідливих звичок і залежностей. В основі програми лежать слова Ісуса про принципи оздоровлення, викладені у Нагірній проповіді. Цей курс робить акцент на особистій відповідальності за свій стан та вказує шлях, як перестати вважати себе жертвою, покінчити з образами на життя та впоратися зі своєю проблемою. Разом з тим програма розрахована на принципи взаємодопомоги, у ній чітко виписані моделі роботи зі створення малих груп у церкві.

Курс "Возвращение к жизни" охоплює всі види шкідливих звичок, образ і залежностей, вказує шлях їх вирішення і допомагає розібратися з безліччю питань.

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

Видавництво "Смірна"
5

Наши партнеры