Приголомшлива любов

Приголомшлива любов
Автор: Френсіс Чан
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 140
ISBN: 978-966-2121-13-1
Артикул:
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 vote)
55,00 грн.

БОГ Є ЛЮБОВ! ПРИГОЛОМШЛИВА, НЕСАМОВИТА, ВСЕСИЛЬНА ЛЮБОВ. 

А ви ніколи не запитували себе, чи не бракує вам цієї любові? 

Вона таки приголомшлива, якщо замислитись. Бог Всесвіту – Творець нітрогену та соснових голок, галактик та акорду мі мінор – любить нас радикальною, безумовною, саможертовною любов’ю. І як ми зазвичай реагуємо на цю любов? Ми ходимо в церкву, співаємо пісні та намагаємося не лаятися. 

Навіть якщо ми не висловлюємо цього вголос, ми знаємо, що щось не так. 

Може щось у глибині вашого серця всіма силами прагне звільнитися від звичного статус-кво, від існуючого стану речей? Чи не прагнете ви справжньої, автентичної віри, яка пропонує реальні, зрозумілі і навіть радикальні вирішення проблем нашого сьогодення? Бог закликає вас до таких стосунків любові з Ним, які палають пристрастю. Тому що релігійне задоволення не полягає у тому, щоб якомога краще намагатися дотримуватися всіх «можна» і «не можна», а у тому, щоб по-справжньому закохатися у Бога. І коли ви зустрінетеся з Його любов’ю, відчуєте її такою, якою її описує Френсіс Чан, ви більше ніколи не будете такими, як були. 

Бо коли ви несамовито когось кохаєте, це змінює геть усе.

 

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

христианск фонд издательство рука допомоги
5

Предпечатная подготовка: перевод, редактирование, дизайн, верстка. Печать: книг, журналов, рекламн.материалов. Послепечатная работа: реализация продукции в христ.магазинах Украины и России.

Наши партнеры