Приголомшлива любов

Приголомшлива любов
Автор: Френсіс Чан
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 140
ISBN: 978-966-2121-13-1
Артикул:
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 vote)
55,00 грн.

БОГ Є ЛЮБОВ! ПРИГОЛОМШЛИВА, НЕСАМОВИТА, ВСЕСИЛЬНА ЛЮБОВ. 

А ви ніколи не запитували себе, чи не бракує вам цієї любові? 

Вона таки приголомшлива, якщо замислитись. Бог Всесвіту – Творець нітрогену та соснових голок, галактик та акорду мі мінор – любить нас радикальною, безумовною, саможертовною любов’ю. І як ми зазвичай реагуємо на цю любов? Ми ходимо в церкву, співаємо пісні та намагаємося не лаятися. 

Навіть якщо ми не висловлюємо цього вголос, ми знаємо, що щось не так. 

Може щось у глибині вашого серця всіма силами прагне звільнитися від звичного статус-кво, від існуючого стану речей? Чи не прагнете ви справжньої, автентичної віри, яка пропонує реальні, зрозумілі і навіть радикальні вирішення проблем нашого сьогодення? Бог закликає вас до таких стосунків любові з Ним, які палають пристрастю. Тому що релігійне задоволення не полягає у тому, щоб якомога краще намагатися дотримуватися всіх «можна» і «не можна», а у тому, щоб по-справжньому закохатися у Бога. І коли ви зустрінетеся з Його любов’ю, відчуєте її такою, якою її описує Френсіс Чан, ви більше ніколи не будете такими, як були. 

Бо коли ви несамовито когось кохаєте, це змінює геть усе.

 

Рейтинг Издательств

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

христианск фонд издательство рука допомоги
5

Предпечатная подготовка: перевод, редактирование, дизайн, верстка. Печать: книг, журналов, рекламн.материалов. Послепечатная работа: реализация продукции в христ.магазинах Украины и России.

5

"Свічадо” — найбільше релігійне видавництво України,
що видає та розповсюджує книжки богослужбової, катехитично-педагогічної, науково-популярної літератури на духовну тематику.

Наши партнеры