Сміятися від усього серця

Сміятися від усього серця
Издательство: Видавництво "СВІЧАДО"
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 144
ISBN: 978-966-395-553-7
Артикул:
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2)
19,90 грн.
         15-та книжка в серії "Пізнай себе"
         Людина народжується зі здатністю бути глибоко щасливою істотою.
       Пишучи цю книжку, Валеріо Альбісетті – відомий письменник та психоаналітик, хотів, аби вона допомогла читачам посміхнутися до життя. Адже внутрішній духовний мир, здатність сміятися від усього серця не залежать від навколишнього, а пов’язані лише зі здатністю всюди віднаходити зернятка радости.
       Автор сподівається, що ця книжка буде конкретним, практичним, цінним порадником для осіб, які переживають труднощі, які страждають, почуваються знеохоченими, пригніченими, песимістами. Що вона підбадьорюватиме читачів, допоможе навчитися поважати себе, слухати себе, задовольняти власні прагнення, сприймати позитивно усе, що трапляється на життєвому шляху.

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

христианск фонд издательство рука допомоги
5

Предпечатная подготовка: перевод, редактирование, дизайн, верстка. Печать: книг, журналов, рекламн.материалов. Послепечатная работа: реализация продукции в христ.магазинах Украины и России.

Наши партнеры