Стосунки з невидимим Богом

Стосунки з невидимим Богом
Автор: Филипп Янси
Тип переплета: м/п
Количество страниц: 329
ISBN:
Артикул:
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 vote)
105,00 грн.

Філіп Янсі, письменник і володар численних літературних нагород, піднімає базові запитання, з якими стикаємося всі ми: як насправді «спрацьовує» оце християнське життя? Як спілкуватися з Богом? Якщо Бог зцілює, то чому Він не зцілив дорогу мені людину? Якщо Він змінює людей, чому я досі не змінився? Як діє Бог – і що Він робить для мене?
Янсі запрошує нас у подорож дорогою особистої віри, де немає «священних корів», про яких не можна говорити. Інтелектуальні сумніви, образи, ризик, періоди кризи, несприятливе провидіння, таємниці і парадокси життя – все те, що погрожує захопити в полон нашу віру – можуть стати каталізатором для появи глибшої, мудрішої, більш зрілої, хоча й щиро дитячої віри.
З разючою відвертістю Янсі спростовує наші фальшиві очікування щодо Бога – а натомість відкриває те, чого ми можемо від Нього сподіватися.
Тут представлений особистий погляд на шість ключових питань:
• Який Бог насправді?
• Що значить прагнути Бога?
• Як діють стосунки з невидимим Богом?
• Як насправді виглядає віра?
• Які етапи ми проходимо в особистому зростанні?
• Чого ми можемо очікувати при духовній переміні?

Якщо ви готові до духовної подорожі, яка  примиряє між собою віру і чесність, тоді час починати. Книга «Cтосунки з невидимим Богом?» допоможе вам перейти від складних запитань до глибоких стосунків із Богом, Якому ви можете вірити, Якого можете любити і для Якого можете відкрити своє серце.

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

Видавництво "Смірна"
5

Наши партнеры