Видавництво "СВІЧАДО"

“Свічадо” — найбільше релігійне видавництво України
5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (61 vote)

"Свічадо” — найбільше релігійне видавництво України,
що видає та розповсюджує книжки богослужбової, катехитично-педагогічної, науково-популярної літератури на духовну тематику.
          Широкому колу читачів адресовані літературно-художні, мистецькі видання, книжки на теми подружжя, виховання дітей та психології.
“Свічадо” також видає журнал для дітей “Зернятко” і для підлітків — “Сто талантів”.  
       Якщо намагатися коротко передати суть видавництва “Свічадо”, можуть виникнути серйозні труднощі. Важко його діяльність звести до суто католицької літератури, бо в асортименті видавництва також є православна і протестантська. Не можна сказати, що видавництво консервативне, бо деякі книжки надто відважні і вільнодумні. Сказати, що ліберальне, – на заваді цьому стають видання Отців Церкви і пошана до Традиції. Важко звузити тематику лишень до духовности, бо велике місце займають видання з психології, подружніх стосунків і виховання дітей. Однак не бракує трактатів, присвячених молитві і духовному росту. Є наукові видання і науково-популярні, та поряд з цим є книги і для дітей. Багатьма книжками читачі захоплюються, але є й такі, що викликають контроверсії, а часом навіть обурення.
         Найкраще слово, яке виявляє сутність “Свічада”, це – “провокатор”. Бо провокує до мислення, бо не дає готових відповідей, а часто ставить запитання перед читачами; бо видає авторів з різними поглядами, бо з пошаною ставиться до всіх Церков, бо вимагає від супругів боротися за свою любов, а від батьків – відповідально ставитися до виховання дітей; бо закликає до мудрого переосмислення Традиції, бо хоче дискутувати з сучасним світом і відповідати на виклики всіх тих, хто несе цьому світові загрозу. Бо, врешті-решт, дуже хоче наслідувати найбільшого Провокатора усіх часів – Ісуса Христа.
 
Книгарні "Свічада":
м. Львів, вул. Лисенка, 2
м. Київ, вул. Покровська, 6 (ст.м. Контрактова площа)
 
Видавництво "Свічадо"
вул. Винниченка, 22.
Тел. (032)235-73-16
 

Книги издательства

5
19,90 грн.
м/п
144
5
12,90 грн.
м/п
88
5
24,90 грн.
м/п
167
5
14,90 грн.
м/п
104
3.5
39,90 грн.
м/п
128
5
24,90 грн.
м/п
120
5
4,90 грн.
м/п
24
5
29,90 грн.
тв/п
124
5
14,90 грн.
м/п
22
5
12,90 грн.
м/п
96

Рейтинг Издательств

5

Розробка та розповсюдження духовно-просвітницьких матеріалів для дітей, молоді та сімей.

Издательство Варух
5

Издание и распространение христианских книг отечественных и зарубежных авторов на следующие основные темы: христианская жизнь, здоровье и исцеление, семья и супружество, развитие личности.

христианск фонд издательство рука допомоги
5

Предпечатная подготовка: перевод, редактирование, дизайн, верстка. Печать: книг, журналов, рекламн.материалов. Послепечатная работа: реализация продукции в христ.магазинах Украины и России.

Наши партнеры